Reklam – Sosyal Medya Yönetimi

 

 

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

 

2006’dan itibaren 4 kat büyüyen sosyal medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin daha  geçerli bir yolu olan sosyal medya sayesinde kurum, kuruluş ve markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Foursquare gibi popüler sosyal medya ağlarını kullanarak hedef kitlenize daha samimi yollarla ulaşıyoruz. Ayrıca Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanız için de sosyal medya etkin bir yöntemdir.

Reklam Nedir ?

Reklam oluşturmak kuruluşunuz için ulaşmak istediğini kitleye ulaşmak için kullanılan en kısa yoldur.. Kuruluşunuzun ürünlerine olan ilgiyi, talebi artırdığı, satışlarda gözle görülür yükselişlere sebep olduğu, ürün ya da hizmetin marka olmasına büyük katkıda bulunmaktadır. Zira kurumunuzun reklamı yapılan ürün ya da hizmet hakkında bilgi sahibi olmasına, ürünü tanımasına ve bilinçli bir alım yapmasına olanak verir. Bu yolda sizin için en doğru anlatımı seçiyor, süreci sizin için işliyoruz.

 • Hedef Kitle

  Öncelikle ulaşmak istediğiniz kitle analizini yapıyoruz.

 • Grafik ve İçerik Hazırlama

  Seçtiğimiz hedef kitleyi markanıza çekmeyi hedefleyen grafikler hazırlayarak içeriklere uyumlu hale getiriyoruz.

 • Paylaşım yapma

  Hesaplarınızda iletilerinizi zamanlayarak, yorumları yöneterek sosyal medyadaki yüzünüz oluyoruz.
 • Mutlu müşteriler

  Sosyal medya takibimizde hedef kitlenizle iletişimimizi devamlı tutarak müşterilerinizin geri dönütlerimizden memnun kalmasını sağlıyoruz.

Peki Biz Bu Durumda Ne Yapıyoruz ?

1

Yapılan iş, öncelikle hedef kitlenin dikkatini çekecek ön araştırmadır. Başarılı olması beklenen bir reklam kampanyası hedef kitlenin isteği dışında bile olsa bunu başarmalı ve ilgi uyandırmalıdır. Kampanya başlangıcından sonra bu ilginin devam ettirilmesi, ikna kabiliyetleri ve ilgi uyandırma sonucu satın alma arzusu sağlanmasıdır.

2

İnternet sayesinde artık tüketiciler hiç olmadıkları kadar güçlüler. Markalar hakkında fikirlerini paylaşıyorlar, iyi ya da kötü deneyimlerini Twitter’da, Facebook’ta ya da bloglar’da anlatıyorlar. Eğer markanız sosyal medyada yer almıyorsa tüm bu deneyimden yoksun olacaksınız.  Biz CreateAndSoft olarak bu farkındalığı sizin adınıza yaratıyoruz.

3

CreateAndSoft  ekibi sosyal medya reklamları konusunda da başarılı ve istikrarlı bir ekiptir, tüm mecralarda ki reklam operasyonlarınızı başarı ile yürütür.