SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

gecis

Kolayca her yerde ve her zaman hedef kitleye ulaşma imkanı veren küçük reklamlar yerine, güçlü kullanıcı deneyimi oluşturabilir ve hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi
Adwords
GOOGLE ADWORDS

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek profesyonel ekibimiz ile adwords alanında birlikte çalışalım.

Adsense
GOOGLE ADSENSE

Hedef kitlenizin takip ettiği ve takip edebileceği çevrim içi kanallara metin reklamı ya da görüntülü reklam verebilir doğru kullanıcıya hızlı kanallarla ulaşabilirsiniz. Bu süreçte aldığımız verilerle doğru orantılı olarak yeni hedef kitleler oluşturarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Social
SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

47 milyon Facebook, 28 milyon Twitter, 12 milyon Instagram ve 9 milyon Linkedin kullanıcısı olduğu düşünüldüğünde bir markanın sosyal medyayı görmezden gelmesi mümkün değildir. Facebook, Instagram ve sosyal medya reklamları ile yaş, cinsiyet, bölge, şehir ve ilgi alanı odaklı hedefleme araçlarını kullanarak hedeflediğiniz doğru kitleye hızlı  bir şekilde ulaşabilirsiniz.

TEKLİF İSTE